pořadí jméno město tým piva
1 Sulc (Ladislav L.) Rakovník Pavlíčkovci 30
2-3 Náplava Brno Červené kolečko 27
  Votoupal Havlíčkův Brod Krtci 27
4-5 Novák Michal Havlíčkův Brod Krtci 26
  Mikulášek Louny SPPL 26
6-8 Lupoměský Karlovy Vary Los Chlastos 24
  Procházka Louny Sauňáci 24
  Šubrt Louny Bratrstvo kočičí prcky 24
9-10 Brychta Brno Červené kolečko 23
  Blahout Louny SPPL 23
11 Vybíral Michal Praha BHH 22
12-13 Pokorný Brno Červené kolečko 21
  Lank Litvínov   21
14-15 Horák Brno Červené kolečko 20
  Koudela V. Praha BHH 20
16-22 Molnár Pavel Ostrov Los Chlastos 19
  Klečka Ondřej Olomouc Jamajka 19
  Púček Petr Konětopy Bouráci 18
  Lupoměský David Karlovy Vary Los Chlastos 18
  Konečný Rudolf Louny   18
  Meller Petr Praha Jamajka 18
  Vybíral Praha BHH 18
23-24 Janoušek Martin Louny P+P 17
  Dinka Jan Louny   17
25-29 Štěchovský Jan Praha Jamajka 16
  Holub Jiří Louny SPPL 16
  Pařízek Louny P+P 16
  Molnár Chýše Los Chlastos 16
  Hruška Tomáš Louny Los Chlastos 16
30-34 Richter Zdeněk Louny Bahňáci 15
  Juřík Karlovy Vary Los Chlastos 15
  Beránek Václav Louny Vpred 15
  Matěcha Martin Hřivice Hřivice 15
  Janíková Hana Louny Bouráci 15
35-46 Holý Tomáš Hřivice Hřivice 14
  Sodomka Mir. Louny Bouráci 14
  Sojka Praha BHH 14
  Krybus David Zlín Jamajka 14
  Kotal Frant. Sušice Pavlíčkovci 14
  Rychtařík Vladimír Louny Amíci 14
  Nový Oldřich Pavlíkov Pavlíčkovci 14
  Novotný Jakub Hřivice Hřivice 14
  Drahouš Louny ZOOO 14
  Říha Petr Louny   14
  Kašparů Josef Obora Old Boys 14
  Bartoš Zd.  Louny Amíci 14
47-55 Ludvík Louny ZOOO 13
  Žáček Zdeněk Hřivice Hřivice 13
  Slavík Jan Louny Bouráci 13
  Nový Lukáš Rakovník Pavlíčkovci 13
  Štědronský David Praha Bouráci 13
  Donner Louny P+P 13
  Kinclová Praha BHH 13
  Jirka Martin Louny Bahňáci 13
  Jurová Praha BHH 13
56-61 Hladík Roman Louny Bahňáci 12
  Bittner Třebívlice Banda bláznů 12
  Kartes Židovice Banda bláznů 12
  Louka Louny Los Chlastos 12
  Vaňač Martin Praha Jamajka 12
  Vokurková Helena Černčice Bouráci 12
62-70 Janecká Staré Banda bláznů 11
  Janoušek Roman Louny P+P 11
  Vogl  Židovice Banda bláznů 11
  Stejskalová Lenka Havlíčkův Brod Krtci 11
  Straka Pavel Louny Dobří holubi 11
  Rychtařík Josef Louny Bahňáci 11
  Korolsová Viktoria Praha Bouráci 11
  Golis Židovice Banda bláznů 11
  Kharevsky Ruslan Karlovy Vary   11
71-83 Zobal Praha BHH 10
  Prokeš Litoměřice  P+P 10
  Hana Most ZOOO 10
  Tesař Louny SPPL 10
  Valentová Hana Louny Amíci 10
  Sádovský Ondřej Louny Amíci 10
  Vild Jiří Louny Dobří holubi 10
  Vejražka Louny Breakout 10
  Pichlová Kateřina Louny Vpred 10
  Čermáková Pavlína Louny SPPL 10
  Dragoun Radim Louny Dobří holubi 10
  Mullerová Litvínov   10
  Kartes Jiří Louny Dobří holubi 10
84-90 Janek Mir. Louny Pramen 9
  Gregorová Praha BHH 9
  Vejražková Louny Breakout 9
  Milota Černčice P+P 9
  Jíťa Louny ZOOO 9
  Wallner Alena Louny   9
  Říha Louny Bratrstvo kočičí prcky 9
91-94 Pazderová Marie Třebívlice Banda bláznů 8
  Nováček Jiří Praha Jamajka 8
  Pova  Louny Bahňáci 8
  Trumpfová Praha BHH 8
95-97 Káťa Louny ZOOO 7
  Chromý Praha BHH 7
  Lavička Roman Louny Bratrstvo kočičí prcky 7
98 Dragounová Monika Louny Dobří holubi 3
99-100 Hoherčák Praha BHH 1
  Vacek Pavel Louny   1
101-121 Žižková Praha BHH 0
  Kartesová Monika Louny Dobří holubi 0
  Kuda Most Los Chlastos 0
  Kadlec Praha Los Chlastos 0
  Groblová Monika Postoloprty Sauňáci 0
  Nováková Marie Louny Krtci 0
  Vrňatová Zdenka  Praha Sauňáci 0
  Borešová Marie Hulice Pavlíčkovci 0
  Pour Louny Bahňáci 0
  Frkačka Netluky   0
  Kafer Joachim Hrad Pravda   0
  Wallner Max Lebring   0
  Matěj Louny ZOOO 0
  Křívánek Jiří Postoloprty Sauňáci 0
  Špitalská Louny Bahňáci 0
  Svoboda  Most Bohemia hop 0
  Vaňková Netluky   0
  Křívánek Jiří ml. Postoloprty Sauňáci 0
  Staněk Ondřej Libochovice Los Chlastos 0
  Martínek Louny Krtci 0
  Macák Petr Louny Hřivice 0